Hodnotím blogy -> zde
reklamy piště sem
tipy na červen (DC) TADY
tipy na červenec TADY

Povídka "Ironie Nadevše" od StHepika.. :) → tady.. ;]

Blog je pozastavený! Prosím affíky o vynechání z kontrol..:)

Květen 2012

Nevím jak dál!.. :(

31. května 2012 v 21:41 | StHepiik :) |  adminky píší

Strašně se omlouvám že jsem tu vůbec nebyla... áni, tuhle větu jsem napsala už snad tsíckrát. Nevím jak dál!.. :(
Přemýšlela jsem že blog o Disney je už blbost.. A tak jsem se rozhodovala nad blogy o One Direction, nebo by to bylo jen o povídkách. Jo, a ještě: Na blogu jsem nebyla kvůli mamce. Zase mi zablokovala počítač, a já na něj vůbec nemůžu! Nejradši bych ji zabila!..:/..
Za tu dobu, co jsem tu nebyla jsem napsala jeden příběh. No je ehm..Takový.. nevím jak to říct.. o sebepoškozování..:D Ještě se domluvím s "Ka-Chan" ale vůbec nevím.. :/
jediný co vím a 70 %-100% je, že bude Hiatus. Moc mě to mrzý, ale já za to nemůžu.. To ONA...:P :(..
Už budu muset jít, ještě se musím učit na blbej test z přírodovědy. K čemu mi je, vědět Že hmyz vypadá tak a tak?! Vždyť se kouknu a vidím, ne?!..:DD
Asi tu budu zítra a dopíšu 2. díl a začnu 3. díl.. A ještě dám tu druhou o sebepoškozování. TA by měla být jen jednodílná..:))
Ahooj.. :(

Radio Rebel

26. května 2012 v 21:47 | "Ka-chan"

Takže byla premiéra nového filmu "Radio Rebel" Já jsem si to nemohla ujít! A strašně se mi to líbilo.
a tady máte přesnou recenzi

Populární Debby Ryanová hraje hlavní roli v novém Disneyovském snímku Rádio Rebel.

Tara Adamsová je uzavřená prvačka na střední, která se za nic na světě nepřiměje k tomu, aby ve třídě nahlas promluvila, a už vůbec ne když je u toho populární rocker Gavin. Pro Taru není nic trapnějšího, než když ji učitelka na dramaťáku dá během hodiny do skupiny s Gavinem a Stacy, školní královnou, se kterou šel Gavin na ples.
Bez ohledu na svou plachost ve škole si sama ve svém pokoji Tara hraje na Rádio Rebela, a jakožto moderátorka nočního vysílání ukazuje svou vášeň pro hudbu a touhu po sebevyjádření. Posluchačům předává jasnou zprávu - opusťte klišé a oslavujte individualitu. Rádio Rebel brzy ve škole získá spoustu fanoušků - a to hlavně ve chvíli, kdy se její pořad vysílá na velké lokální rozhlasové stanici - k velkému zklamání ředitele školy, který bere Rádio Rebel a její poselství jako vzdor školní politice nerozptylování se.
Mezitím Gavi sní o té tajuplné moderátorce a jejím hudebním vkusu, stydlivá Tara - nyní hodně závidící svému alter egu - před ním i nadále sotva dokončí větu. Spolužáci touží odhalit identitu Rádio Rebela a popularita pořadu se rozšíří po celém Seattlu. V tuto chvíli se Tařiny dva světy pomalu potkávají, což dosahuje vrcholu ve chvíli, kdy je Rádio Rebel nominovaná na královnu školního plesu. Proti tomu se postaví škola a ples zakáže, což způsobí odliv jejích fanoušků. Tara teď pracuje se dvěma ještě odvážnějšími plány - zorganizovat alternativní ples a odhalit, že ona je Rádio Rebel.

Nestíhám.. :(

24. května 2012 v 21:03 | StHepik :* |  adminky píší

Ahojte.. :(
Ve škole apsolutně nestíhám!.. :( každej den byl test..! A ještě teĎ, na poslední chvíli dělám referát na zítřek, o blbým střevlíkovi.. :/ blbý, hnusní blouci.:D Teď ke konci roku musím trochu zabrat, ať to nedopadne blbě.. No ale to znáte..:D
Ale zítra to bude jinak! Nepíše se žádnej test, a navíc nám odpadla poslední hodina..! Wíííí ;).. takže hned jak zítra příjdu domů, vrhnu se na další díly povídky, a možná přidám nějaké ty novinky.. ;) (pokud nějaké budou..:D ).. TAky mi dochází že vůbec nepřidávám díly, takže to bych taky měla napravit.. :D :(

Hrozně se vám omlouvám, že jsem tady vůbec nebyla.. :( Zítra vám to vynahradím.. ;).. :*

Páá.. ;)

Návštěvnost za týden (14.5-20.5)

22. května 2012 v 21:36 | StHepik :* |  Návštěvnost

14.5 Pondělí: 73
15.5 Úterý: 56
16.5 Středa: 68
17.5 Čtvrtek: 74
18.5 Pátek: 81
19.5 Sobota:97
20.5 Neděle:72
Celkem:521

Ironie Nadevše- 1.díl

20. května 2012 v 13:02 | StHepik :* |  Povídka "Ironie Nadevše"


Tak moc se těším! Celou noc jsem nespala, protože mám lístky na koncert mojí nejoblíbeňejší kapeli One Direction.Lístky jsem měla koupené hodně dopředu, vždy se radši ujišťuju. Koncert bych nemohla propásnout, protože mi to mkma konečně dovollila.
Dost jsem se zděsila, když jsem vešla do koupelny a podívala se do zrcadla.Měla jsem děsné kruhy pod očima,rozcuchané vlasy a moje brýle , které jsem nosila, na mě vypadali děsně.Hned jsem zakročila a umyla si obličej ledovou vodou.Potom jsem si dost pracnězačala nasazovat kontaktní čočky.Když jsem si konečně nasadila jednu čočku, zavolal na mě dost známý ženský hlas: "Lucy, na stole máš sníadni."

Konec přestávky..:D

19. května 2012 v 13:41 | stHepik :* |  adminky píší

Ahoj,..:)
Moc se omlouvám, ale uděala jsem si neočekávanou přestávku.. :)) Hlavně ta škola, ještě jsem psala další díly povídku, a venku bylo hezky tak jsem chodila ven.. ;)) Začnu sem dávat povídku.. :) Mám hodně času protože jsem celý víkend ůplně sama doma (Jupííííí ;D ).. Ya4ala bzch ps8t u6 d59v, ale bzla jsem na bazéně.. :) ..
A co vy?.. :) Jak si užíváte víkend?.. ;))
Ještě jednou se moc omlouvám.. :((

P.S.: povídka se bude jmenovat Ironie Nadevše.. :D.. A už dopředu varuju, že je to slaďák.. ;)..:DDD :)


Páá ;)

Návštěvnost za týden (7.5-14.5)

14. května 2012 v 14:06 | StHepik :* |  Návštěvnost

7.5 Pondělí:108 (nový rekord)
8.5 Úterý:137(nový rekord)
9.5 Středa:92
10.5 Čtvrtek:73
11.5 Pátek:59
12.5 Sobota:71
13.5 Neděle:72
celkem:612

Páni.. Ty rekordy ;).. Moc vám děkujem ;**


TAk trochu jsem zapoměla. .:D

13. května 2012 v 17:44 | StHepik :* |  adminky píší

Asi se ptáte proč už tu není povídka, ale jaksi jsem pozapoměla na název.. :D Chci aby to mělo nějaký název, ale když o tom přemýšlím Všechno se mi vykouří z hlavy.. :( A ještě jsem zrovna dokreslila Nialla.. :D Ale moc to jako Niall nevypadá..:D No, já ještě popřemýšlím, a doufám, že na to příjdu-.. :) Jinak, nápady klidně pište do komentů ;).. Byla bych vám moc vděčná.. :)

Ahooj.. :)

Info..:D :)

12. května 2012 v 11:39 | StHepik :* |  adminky píší

Nejdřív bych se zase chtěla omluvit, že jsem tu 2 dny nebyla..Zase kvůli škole, taky jsem chodila čatso ven. O víkendu má být hnusně tak něco přidám, ale nevím to jistě, protože zase nemůžu na PC Kvůli mamce.. :/ Ale teď jsem vyhrála Internet do mobilu na 3 dny, tak bych mohla něco udělat ;).. :))

A k povídce- Chtěla jsem ji sem dát už dřív, ale půjčila jsem jí kamarádce, a ona mi ji furt nevracela.. :D.. No už jí mám doma, a tak něco přidám ;].. A jenom, kdo to nezaznamenal- Povídka bude o One direction, no a hlavně o Niallovy (ten blonďatý..:D )..

Ještě jednou se všem omlouvám.. :)

Pá.. ;))

Hodnocení blogu od Šárky

10. května 2012 v 13:24 | StHepik :* |  Hodnocení blogů
Páni..! :) je to nádhera ;) moc děkuju.. :)
První dojem - Na první dojem blog působí hezky. Pěkný design, sladěný do růžové, který jasně říká o čem blog je. Menu je taky pěkně udělané takže hned na poprvé 5/5
Celkový design - Líbí se mi =). Sice růžová neni mezi mými nejoblíbenějšími barvami, ale k tomuhle tématu se podle mě i hodí. Menu je přehledné, člověk nemusí složitě hledat ve změti rozcestníků atd. Písmo pro mě bylo napoprvé těžké rozluštit. Sice je to detail, ale něco strhnout musim - nečitelnost písma je odrazující od návštěvníků. 4/5
Články - Přidáváte hodně často, mohla bych tvrdit že i každý den. To je na začátek nejlepší. Nevím, jak bych mohla zkritizovat články o něčem jako má téma tvého blogu, ale obrázky nechybí, čas od času bych přidala i nějaký ten oddělovač =). Přece ale 5/5
Aktivita - No tak k tomu snad nemusim nic řikat =D. Stačí jenom se podívat do archivu a je to jasný. Nádherné skóre, např. za březe 54 článků. Je to jasný 5/5
Celkové shodnocení - Co dodat? Tenhle blog bude mít jednou jasný úspěch. Sice teď nemáš moc komentované články, ale věř mi, že s takovouhle aktivitou atd.. to brzy přijde =)
Tento blog získal 19 bodů z 20 možných.
Což je výsledek, za který se rozhodně nemusíš stydět =)